Stichting Mooi Berghem steunt in corona-tijd Club van 100 Berghem Sport

 Vanwege de corona-crisis ligt het voetbal al lange tijd stil. Er worden momenteel geen wedstrijden in het amateurvoetbal gespeeld. Dus ook geen wedstrijden voor het eerste elftal van Berghem Sport. Club van 100 Berghem Sport organiseert regelmatig activiteiten rondom het eerste van Berghem Sport. Dat ligt nu al maanden stil. Maar de website van de club van 100 www.clubvan100bs.nl draait wel door en de kosten blijven binnen komen.

De Club van 100 zoekt dan sponsors die de website en natuurlijk de club van 100 willen steunen. De eerste jaren waren JERO Airco & Koudeteckniek van Patrick Boeijen en PvdCoolwijk Metselwerken van Patrick van de Coolwijk bereid gevonden om de website te sponsoren.


Nu steunt Stichting Mooi Berghem van oprichters Gert-Jan van Dijk en Harold Mazen de hosting voor de website van de Club van 100 Berghem Sport. Met die steun in deze corona-tijd kan de Club van 100 er weer een jaar tegenaan. Dank is groot voor Stichting Mooi Berghem!


Wilt u Lid worden van onze club?
Secretariaat Club van 100 Berghem Sport
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Sinds 12-07-2017