Club van 100 is aanwezig bij Rad van Fortuin

De Supportersvereniging van Berghem Sport organiseert op zondag 15 mei weer het Rad van Fortuin. Deze mooie activiteit wordt altijd in december gehouden, maar door de corona is het al twee keer niet doorgegaan. Het wordt weer reuze gezellig in de kantine van Berghem Sport met heel veel leuke prijzen en lekkernijen!

De Club van 100 van Berghem Sport wil de supportersvereniging ondersteunen door aanwezig te zijn met hun leden. 

Het programma ziet er als volgt uit:

- 12.30-13.00 uur: Verzamelen in de kantine van Berghem Sport met een bakkie koffie en een lekkernij.

- 13.30 uur Rad van Fortuin

- 14.30 uur Wedstrijd bekijken Berghem Sport 1 - Erp 1
- 16.15uur Rad van Fortuin en de '3e helft'!

Kosten:
- Een minimale bijdrage en van oudsher wordt er 'gelapt'.

Willen de leden van de Club van 100 z.s.m, voor 13 mei, per mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. laten weten of jij WEL of NIET komt?

Tot 15 mei en sportieve groet,
Club van 100 Berghem Sport


Wilt u Lid worden van onze club?
Secretariaat Club van 100 Berghem Sport
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Sinds 12-07-2017