'Meet and greet' in het sponsorhome Berghem Sport

De Club van 100 Berghem Sport heeft in samenwerking met de sponsorcommissie een leuke activiteit 'Meet and greet' verzonnen in het sponsorhome van Berghem Sport. Op zondag 11 december staat de derby Berghem Sport tegen TOP Oss op de planning. Dat lijkt ons een mooi moment om 'Meet and greet" te organiseren. Een 'meet and greet' is een activiteit waar men in de gelegenheid wordt gesteld om kennis met elkaar te maken in een informele omgeving. In dit geval maken de leden van de club van 100 kennis met de sponsors van Berghem Sport. 

Het programma ziet als volgt uit:

13.00 uur Ontvangst met een bakje koffie in de kantine van Berghem Sport
13.30 uur Welkom in de sponsorhome met lekkere broodjes en een drankje
14.30 uur De derby Berghem Sport 1 tegen TOP Oss 1
16.15 uur Derde helft.

Kosten:
- Een minimale bijdrage en van oudsher wordt er 'gelapt'.

Kom je op zondag 11 december naar het sponsorhome van Berghem Sport? Stuur dan eventjes voor 9 december een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Dan weet de club van 100, hoeveel leden er aanwezig zijn!

Tot 11 december en sportieve groet,
Club van 100 Berghem Sport

 


Wilt u Lid worden van onze club?
Secretariaat Club van 100 Berghem Sport
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Sinds 12-07-2017