Drie nieuwe leden voor de club van 100 Berghem Sport

Bij de activiteit 'meet and greet' van afgelopen zondag, lieten vele leden van de Club van 100 zich zien. In dit weekend kon de Club van 100 maar liefst 3 nieuwe leden verwelkomen. John van Duinhoven, Jeffrey Duif en Bram Kappen sloten zich aan bij deze 'jonge' club. De oud-spelersĀ speelden heel veel wedstrijden voor het eerste van Berghem Sport en hebben hun sporen voor de club zeker achtergelaten.

Hiermee zijn ze de 36e, 37e en 38e lid van club van 100 geworden! Alle drie kregen ze de mooie 'club van 100'-sleutelhanger. Veel plezier nog bij deze mooie club. John en Jeffrey gingen op de foto, een foto van Bram volgt nog.


Wilt u Lid worden van onze club?
Secretariaat Club van 100 Berghem Sport
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Sinds 12-07-2017