CLUB VAN 100 BERGHEM SPORT BEGROET HET 25E LID

De Club van 100 Berghem Sport begroette deze week het 25e lid. Vorig week stond de teller op 20. In het artikel, “KLEURRIJK ELFTAL MELDT ZICH AAN VOOR CLUB VAN 100”, was te lezen wie zich aan hadden gemeld. Als er bijvoorbeeld een trainer zou worden aangesteld, dan heeft hij op papier volop keuze in de samenstelling van het team. Behalve onder de lat, een keeper had zich nog niet aangemeld.

Daar is nu verandering in gekomen. De keeper van het elftal van de eeuw, Leon Hoefnagels, heeft zich aangemeld en ook John van Duijnhoven is nu lid van de club van 100. Ook komt er versterking vanuit het bestuur. Teun Brands sluit zich ook aan! Van de huidige eerste elftal heeft Jacky van Deutekom zich aangemeld en de club van 100 begroette Andy van Schijndel als het 25e lid.

Zondag 12 november heeft de Club van 100 de eerste activiteit en meer dan 20 leden zijn dan aanwezig. Alle leden zijn inmiddels al geinformeerd.


Wilt u Lid worden van onze club?
Secretariaat Club van 100 Berghem Sport
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Sinds 12-07-2017